not tested animals

 Догляд за проблемною шкірою

Almogan - Альмоган

Концентрована олія для обробки прищів, вугрів, бородавок

Застосовується для точкового використання на окремих ділянках шкіри з наявністю вугрів, прищів, у тому числі підліткових і пов'язаних з передменструальним періодом.

Детальніше>>

Katifa – Катифа

Katifa - Катіфа

Мазь для тіла

Мазь має високу здатність вбиратися в шкіру, пом'якшує її, заспокоює роздратування, зволожує, допомагає у відновленні дуже сухої і потрісканої шкіри і навіть схильною до утворення червоних передракових пухлин.

Детальніше>>

 

Mazor - Мазор

Протигрибкова мазь

Суміш ефірних олій на основі пальмової олії. Активна проти грибків, які розмножуються на вологих поверхнях шкіри (між пальцями, у роті, в піхві, на сосках у годуючих матерів грудьми, на сідницях немовлят і так далі).

Детальніше>>

Maccabim – Макабим

Maccabim - Макабім

Поновлююча олія.

Композиція ароматичних олій, поновлююча тканини, судини і клітини шкіри. Масляна суміш, заснована на виняткових властивостях Безсмертника.

Детальніше>>

Medbar – Мидбар

Medbar - Мідбар

Протизапальна олія

Екстракти рослин в оливковій олії з додаванням ефірних масел для відновлення ушкоджень шкіри при герпесі, псоріазі, екземі, атопічному дерматиті. Сприяє швидкому загоєнню ран, не допускає запалень, заспокоює алергічні подразнення на шкірі.

Детальніше>>

Neve –  Невэ

Neve - Неве

 Крем для жирної та проблемної шкіри обличчя

Особливий крем для нічного застосування, що містить лікувальні трави, воду і цілющі мінерали Мертвого моря. Чудовоо захищає чутливу шкіру обличчя від утворення прищів і вугрів. У склад крему включені сильнодіючі антисептичні трави, олії з них та натуральні мінерали.

Детальніше>>

Nimit - Німіт

Ніжна концентрована олія для використання на великих ділянках шкіри з проблемами акне (прищі, вугри та ін.)

Суміш ароматичних олій в оливковій олії, вживана при поширенні прищів, вугрів на великих ділянках шкіри. Лікування гнійних запалень, фурункулів, запалень на сосках у годуючих грудьми матерів.

Детальніше>>

Regalim – Регалим

Regalim - Регалім

Крем по догляду за шкірою рук, ніг і нігтями

Крем створений на основі ароматичних олій і екстрактів рослин з приємним запахом. Призначений по догляду за шкірою, що огрубнула, потрісканою, на долонях рук, ліктях, навколо нігтів і на ступнях ніг.

Детальніше>>

Tova Everlasting - Това Безсмертник

Новинка 2018

Бальзам для проблемної шкіри, особливо сухий на основі Безсмертника - Helichrysum italicum

Бальзам Това створений на основі ефірного масла Helichrysum Italicum і екстракту з його квіток в Оливковій олії. Призначення бальзаму - догляд за шкірою з ознаками сухості, почервоніння і лущення. Бальзам дуже добре сприймається нашим організмом тому, що його склад дуже близький хімічною будовою з людськими клітинами. Ця його властивість дуже корисна по догляду за шкірою. Бальзам Това сприяє утилізації мертвих клітин шкіри і виробництву нових. Ваша шкіра омолоджується дуже швидко і ефективно, а травмована шкіра приходить в норму.

Упаковка - 50мл

Детальніше>>

Zori - Цорі

Дезинфікуючий розчин для вечірнього умивання для жирної і проблемної шкіри

Багатоцільовий препарат для дезинфекції шкіри на обличчі -при появі прищів, вугрів. Дуже корисний для жирної, схильної до появи прищів шкірі.

Детальніше>>

Yaaran – Яран

Yaaran – Яаран

Олія від білих плям на шкірі (сонячний грибок)

Суміш трав'яних екстрактів в оливковій олії і ефірних маслах. Активна суміш проти грибків на шкірі, що викликають білі плями.

Детальніше>>

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.