not tested animals

 Проблемна шкіра обличчя. Прищі, вугри

Almogan – Альмоган
  Концентрована олія для обробки прищів, вугрів, бородавок


  Застосовується для точкового використання на окремих ділянках шкіри з наявністю вугрів, прищів, у тому числі підліткових і пов'язаних з передменструальним періодом.

Детальніше>>

Nikuzit – Никузит

Nikuzit – Нікузіт
  Збір трав для очищення організму


  Очищує організм від шлаків і токсинів. Стимулює роботу печінки і функції нирок, збільшуючи дренаж токсинів з організму. Сприяє очищенню печінки, бруньок, жовчних і сечовивідних шляхів.

Детальніше>>

Nimit – Німіт

Ніжна концентрована олія для використання на великих ділянках шкіри з проблемами акне (прищі, вугри та ін.)

  Суміш ароматичних олій в оливковій олії, вживана при поширенні прищів, вугрів на великих ділянках шкіри. Лікування гнійних запалень, фурункулів, запалень на сосках у годуючих грудьми матерів.

Детальніше>>

Zori – Цорі
  Дезинфікуючий розчин для вечірнього умивання для жирної і проблемної шкіри

Багатоцільовий препарат для дезинфекції шкіри на обличчі -при появі прищів, вугрів. Дуже корисний для жирної, схильної до появи прищів шкірі.

Детальніше>>

Комплекс №2. Проблемна шкіра обличчя.

  До його складу входять: Тонік для ранкового догляду за шкірою Бокер. Застосовується з метою оновлення і підвищення тонусу шкіри перед нанесенням макіяжу. Можна використовувати впродовж дня у разі відчуття втоми шкіри. Після сну допомагає відновити природний тонус м'язів обличчя. Забезпечує унікальне освіжаюче відчуття.

Детальніше>>

Комплекс №3. Проблемная кожа, в том числе подростковая.

Комплекс №3. Проблемна шкіра, у тому числі підліткова

  До його складу входять: Дезинфікуючий розчин для вечірнього вмивання для жирної та проблемної шкіри обличчя Цорі. Має кровоспинну властивість, зменшує больові відчуття. Дезинфікує і прискорює відновлення тканин. Знімає роздратування, заспокоює шкіру.

Детальніше>>

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.