not tested animals

 Суха шкіра. Проблеми псориазу, герпесу, дерматитів

Yablit - Яблит

Yablit - Ябліт

Крем для лікування Псоріазу, атопічного дерматиту, бородавок, родимок і папілом

  Суміш рослинних екстрактів і мінералів Мертвого моря, для лікування важких явищ на шкірі, таких як дерматит, екзема і псоріаз. Також усуває вірусні бородавки, родимки та папіломи.

Детальніше>>

Elisha - Элиша

Elisha - Еліша

Крем по догляду за шкірою з проблемами атопічного дерматиту, діабетичної стопи і синяків

  Суміш рослинних екстрактів і сечовини для лікування сухої і сильно потрісканої шкіри при дерматиті, діабетичній стопі і забиттях. Дуже висока ефективність при догляді за шкірою рук і ніг.

Детальніше>>

Katifa – Катифа

Katifa – Катіфа

Мазь для тіла

  Мазь має високу здатність вбиратися в шкіру, пом'якшує її, заспокоює роздратування, зволожує, допомагає у відновленні дуже сухої і потрісканої шкіри і навіть схильною до утворення червоних передракових пухлин.

Детальніше>>

Mazor – Мазор

Протигрибкова мазь


  Суміш ефірних олій на основі пальмової олії. Активна проти грибків, які розмножуються на вологих поверхнях шкіри (між пальцями, у роті, в піхві,

на сосках у годуючих грудьми матерів, на сідницях немовлят і так далі).

Детальніше>>

Medbar – Мидбар

Medbar – Мидбар

Протизапальна олія


  Екстракти рослин в оливковій олії з додаванням ефірних масел для відновлення ушкоджень шкіри при герпесі, псоріазі, екземі, атопічному дерматиті, сприяє швидкому загоєнню ран, не допускає запалень, заспокоює алергічні подразнення на шкірі.

Детальніше>>

Nikuzit – Никузит

Nikuzit – Нікузіт

Збір трав для очищення організму

  Очищує організм від шлаків і токсинів. Стимулює роботу печінки і функції нирок, збільшуючи дренаж токсинів з організму. Сприяє очищенню печінки, бруньок, жовчних і сечовивідних шляхів.

Детальніше>>

Крем для сухой и потрескавшейся кожи

Tova –Това

Крем для сухої і потрісканої шкіри

  Крем створений на основі ароматичних олій і екстрактів рослин з приємним запахом. Призначений по догляду за потрісканою шкірою губ, ліктів рук і ступень ніг, що огрубнула.

Упаковка - 50мл

Yaaran – Яран

Yaaran – Яаран

Олія від білих плям на шкірі (сонячний грибок)

  Суміш трав'яних екстрактів в оливковій олії і ефірних маслах. Активна суміш проти грибків на шкірі, що викликають білі плями.

Детальніше>>

Проблемы псориаза и дерматитов

Комплекс №5. 

Комплекс №5. Проблеми псоріазу і дерматитів

  • До його складу входять: Композиція ароматичних олій Макабім, поновлююча тканини, судини і клітини шкіри. Масляна суміш, заснована на виняткових властивостях Безсмертника, поновлююча кровоносні судини і тканини.


Детальніше>>

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.