not tested animals

 Головна


                 
 Все більше і більше виробників і покупців звертаються до натуральної та органічної косметики.  Особливо ті, хто піклується про екологію і своє здоров'я. Але є один нюанс.  Далеко не все, що іменують "натуральним", дійсно таким є. Іноді досить додати в крем маленьку дещицю рослинного екстракту, щоб отримати право писати на упаковці "Натуральний".
  
Натуральними по класифікації називаються продукти, в яких не менше 70% натуральних компонентів. Органічні ж повинні мати не менше 95% складових природного походження.

Тобто поняття "Органічна косметика" допускає 5% різних хімічних добавок, консервантів, барвників і так далі. Що ж таке 5%? Згадайте самі - що відбувається з медом у бочці, якщо в неї додати ложку дьогтю? Як поступати з таким медом - вирішувати вам. Але ложка дьогтю це далеко не 5%, а усього лише тисячна доля відсотка у бочці, якщо не менше.

Так і з органічною косметикою. Невеликий на перший погляд додаток може звести нанівець усі природні складові. Тому багато виробників частенько приховують істинний склад своєї продукції. Про ТМ Кедем такого не скажеш. Ось тільки

 

ТМ Кедем

Косметика, яка подарує Вам здорову и красиву шкіру.

Косметика Кедем є одним з лідерів в Ізраїлю по випуску натуральних косметичних товарів. Безкомпромісна якість та інноваційний дух характерні для цієї марки. Сьогодні косметика  Herbs of Kedem задовольняє найвередливіших клієнтів у всьому світі. Ця торгова марка - визнаний експерт в області косметології. Продукти Кедем користуються великою популярністю в Канаді, США, європейських країнах, Росії, а зараз сталі доступні і в Україні.

Косметика Кедем гарантує ефективний результат практично відразу ж після початку її застосування.

Косметика Кедем базується на відродженні старовинних рецептів, актуальність яких значна і до цього дня.


Натуральна косметика з Ізраїлю створюється з лікарських рослин, вирощених на власній екологічно бездоганній плантації в Іудейській пустелі, поблизу Мертвого моря.

гарантия качества Кедем

Виробник

Produced By


HERBS OF KEDEM, Кармель 90404 ІЗРАЇЛЬ

tel.(972)2-960-50-40


Читати детальніше>>

Здоровье без химии Практическое руководство по использованию лекарственных растений Иудейской пустыни в сочетании с минералами Мертвого моря

Читати детальніше>>

Додаткова інформація>>

 


G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.