not tested animals

 Детоксикація организму, холестерин, гіпертонія, нервова система

Maayan - Мааян

Чай Мааян - позбавлення від печії. Лікування колітів та хвороби Крона.

Останнім часом дуже багато людей схильні до різними захворюваннями шкіри (прищі, вугрі, дерматити та ін.). За даними обстежень пацієнтів з дерматологічними проблемами у понад 30% було виявлено наявність Helicobacter pylori. Підступну бактерію ВООЗ занесла в розряд канцерогенів першого класу. Агресивні бактерії інфікують шлунок і дванадцятипалу кишку.

Детальніше>>

Чай для гипертоников

Noah - Ноах

Чай для гіпертоніків

Збір трав, що знижують і стабілізують артеріальний тиск. Клінічним шляхом було доведено, що настій з Оливкового листя, який містить високий відсоток Oleopurein сприяє зниженню кров'яного тиску. Зута біла (micromeria чагарникова) має заспокійливу дію, знижує напругу і надає особливого освіжаючого м'ятного смаку. Стевія забезпечує солодкість без вмісту цукру.

Детальніше>>

Halomint-Халомінт

Заспокійливий збір трав - відмінний сон гарантований

В сьогоднішній неспокійливий час багато людей дуже часто піддаються як психологічним, так і емоційним стресам. До нервового зриву можуть привести з'ясування стосунків з близькими або невдоволення роботою, а також фінансові проблеми і безліч інших чинників.

Детальніше>>

Maccabim – Макабим

Maccabim – Макабім
Поновлююча олія. 

Композиція ароматичних олій поновлює тканини, судини і клітини шкіри. Масляна суміш, заснована на виняткових властивостях безсмертника, поновлює кровоносні судини і тканини.

Детальніше>>

Nikuzit – Никузит

Nikuzit – Нікузіт

Збір трав для очищення організму

Очищає організм від шлаків і токсинів. Стимулює роботу печінки і функції нирок, збільшуючи дренаж токсинів з організму. Сприяє очищенню печінки, бруньок, жовчних і сечовивідних шляхів.

Детальніше>>

Evеrlasting (Maссabim)

Evеrlasting (Maссabim)

Олія Безсмертника - харчова добавка

Еверластінг допомагає при серцево-судинних захворюваннях, гіпертонії, цукровому діабеті. Він допомагає стабілізувати рівень холестерину в крові, поліпшити обмін речовин. Ефективно виводить шлаки з організму, нейтралізує вільні радикали і підвищує функціональні можливості печінки.

Детальніше>>

 

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.