not tested animals

 Halomint

Халомінт Halomint

Заспокійливий збір трав - відмінний сон гарантований


Халомит (Halomint)

 

В сьогоднішній неспокійний час багато людей дуже часто піддаються як психологічним, так і емоційним стресам.  До нервового зриву можуть призвести з'ясування відносин з близькими або невдоволення роботою, а також фінансові проблеми і безліч інших чинників.  Чай Халомінт допоможе позбутися або зменшити дію зовнішніх негативних психоемоційних факторів.  Він має заспокійливу дію.

Halomint

Ціна: 560 грн. -

Ціна: 560 грн.

1 Сделать заказ

Купити 1 пакетик для проби


Знижує тривожність і відчуття страху.  Заспокійливий збір трав на основі Зути білої з додаванням листя Пасифлори, Майорану і Луїзи, позбавить вас від внутрішньої напруги.  Халомінт має легкий снодійний і заспокійливий ефект.  З легкістю заспокоїть нервову систему і підвищить інтерес до життя.  Плюс до всього - це дуже приємний напій з особливим, освіжаючим смаком ментолу.


Інгредієнти: Micromeria fruticose, Passiflora incarnate, Origanum majorana, Aloysia tryphilla

Активні компоненти: Зута біла, листя Пасифлори, Майорану, Луїзи.


Застосування: для заспокоєння нервової системи, знімає відчуття тривоги, напруги, допомагає поліпшити сон і позбутися від безсоння. 

Приготування: пакетик залити одним літром окропу і заварювати протягом 20 хвилин.  Охолодити і зберігати в холодильнику.  Пити можна в гарячому і охолодженому вигляді.  Дозування: один стакан за 1-2 години перед сном.  Обмеження: не використовувати людям, схильним до низького артеріального тиску (гіпотонікам).

тоник купить

<< Назад

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.