not tested animals

 Mashav

                                                        

Mashav Машав

Суміш ефірних олій для гігієни дихальних шляхів

Закладеність носа зникає за секунди

    

Смесь эфирных масел для гигиены дыхательных путей Машав


Рекомендації до застосування. Невелику кількість мазі нанести на ділянки тіла, котрі піддані сонячному випромінюванню. Втирати легкими круговими рухами до повного вбирання. Уникати зіткнення з очима.

Багато з нас часто безтурботно ставляться до стану своїх органів дихання, які постійно піддаються атакам патогенних мікробів, що проникають в організм.  Органи дихання - широкий прохід для мікробів в організм.  Збудники різних інфекційних захворювань, потрапляючи з повітрям в організм, особливо швидко розмножуються в переохолоджених організмі, викликаючи різні захворювання.  Дійсно, будь-яке нездужання може привести до серйозного захворювання верхніх дихальних шляхів: до запалення мигдалин, ларингіту, бронхіту або навіть до пневмонії легень.  Що може бути неприємніше, ніж утруднення при диханні.  І не важливо, захворіли ви, або вам заподіяно тимчасовий дискомфорт, допомога, надана вчасно, може запобігти більш серйозні наслідки.

        

      

Mashav

Ціна: 680 грн.

Ціна: 680,00 грн.

1 Сделать заказ

Смесь эфирных масел для гигиены дыхательных путей Машав купить эфирное масло Mashav

лечение дыхательных путей у детей

Суміш ефірних олій Машав допоможе розкрити один із секретів здоров'я і довголітнього життя.  Перш за все, це профілактика простудних захворювань.  Машав використовується для гігієни дихальних шляхів і його застосування особливо ефективно в період початкової стадії застуди, а також при закінченні хвороби для поліпшення дихання, очищення дихальних шляхів від слизу і мокротиння.  Цей препарат застосовується шляхом вдихання через рот або ніс.  Володіє антисептичними властивостями і містить в складі Евкаліптову олію і цілий комплекс з цілющих рослин.  Машав істотно підвищує опірність організму всіляким негативним факторам і виступає гарантом гігієни ваших дихальних шляхів, необхідної для профілактики багатьох хвороб. 

Препарат допоможе зберегти здоров'я органів дихання.  Він володіє потужною антибактеріальною дією.  Компоненти препарату знищують широкий спектр бактерій без найменшої шкоди для вашого організму.  Завдяки ретельно підібраному складу Машав рекомендують використовувати як загальнозміцнюючий засіб для забезпечення гігієни і попередження розвитку запальних процесів верхніх дихальних шляхів. 

Бактерицидний і протизастудний засіб Машав рекомендується для дітей. 

Інгредієнти: Alcohol, eucalyptus, globulus oil, pine oil, menthe piperita oil, orange peel oil, lavender oil, lemon oil, lavandin oil, savory oil, fennel oil, niaouli oil, clove bud oil

Активні компоненти: Ароматичні і ефірні масла Іудейській сосни  , Евкаліпта, Лаванди, М'яти перцевої, Апельсину, Лимона, Фенхелю і Чайного дерева.  Гвоздична олія та екстракт Чабрецу.

лучшее эфирное масло для горла каталог натуральных эфирных масел заказать эфирное масло натуральная косметика в Киеве

Застосування: Нанести кілька крапель на носовичок і подихати випарами олій або пару крапель нанести на подушку перед сном.  Для більш ефективного впливу можна налити в стакан зовсім небагато гарячої води і додати в нього пару крапель препарату.  Подихайте випарами олій прямо зі склянки.  Використовуйте Машав в домашніх ингаляторах.  Також можна додавати в побутові зволожувачі або ароматизатори повітря.  Рекомендується використовувати для інгаляцій і сауни. 

20 мл Вам буде достатньо на 6 місяців використання.

тоник купить

<< Назад

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.