not tested animals

 Косметика Кедем

натуральная косметика, Кедем

Унікальні кліматичні умови в цій частині світу, де коливання температури можуть складати до 30 градусів протягом доби і розташування на підвищенні більше 1000 метрів над рівнем моря з дощовитим середземноморським кліматом, з одного боку, і близькість  Мертвого моря, яке є найнижчим місцем на Землі, - більше, ніж на 400 метрів нижче рівня океану, з спекотним і сухим кліматом, з іншого боку.  Ці дві кліматичні протилежності з'єдналися на вузькій тридцятикілометровій смузі між собою. Це сприяло створенню своєрідного мікроклімату.


Тут ростуть разом рослини пустелі Арава та середземноморського регіону. Особливі умови клімату надали рослинам специфічні особливості: значно більше збагачення фитостероїдами, чим в звичайних кліматичних умовах, високу концентрацію ефірних олій і насичений аромат. Ефірні олії, отримані з рослин, вирощених в цій області, мають найвищу якість. Деякі є абсолютно унікальними та володіють неймовірними терапевтичними властивостями, які дуже ефективні при лікуванні і профілактиці шкірних захворювань.


Косметика Кедем створюється з різних комбінацій ефірних олій  рослин і збагачується цінними за своєю суттю мінералами Мертвого моря, а також мінералами з тих, що знаходяться поблизу термальних джерел, що мають цілющі і косметичні властивості.


До складу кожного засобу входить комплекс  з різноманітних поєднань різних видів олій ефірних рослин, і екстрактів з них. Ця косметика не вимагає додавання консервантів і інших хімічних речовин, оскільки ефірні олії самі по собі виступають консервантами і ароматизаторами. Розробкою косметики Кедем займаються ведучі вчені Ізраїлю, очолювані доктором біології та медицини паном Аміром Кітроном.


Виробництво косметичної продукції знаходиться під подвійним контролем лабораторії заводу і Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю. Усе це гарантує якість і безпеку.


Оскільки усі продукти натуральні на 100% - вони рекомендуються дерматологами. Торгова марка Кедем - це натуральна лікувальна косметика і фітопрепарати на основі ефірних олій і екстрактів з рослин, призначених для догляду за шкірою, волоссям, нігтями, а також для зміцнення і очищення організму, загальної гігієни та оздоровлення.


Уся продукція відповідає світовій стандартизації, досліджена і перевірена експертами в області дерматології та косметології. Доведена її ефективність при лікуванні дерматологічних захворювань, таких як псоріаз, екзема, вугри, прищі, ураження нігтів і багатьох інших недуг шкіри. Але що ще більш важливе, застосовуючи косметичні препарати Кедем, Ви гарантуєте собі прекрасний догляд за шкірою не завдаючи ніякої шкоди організму, тоді як креми з хімічними добавками нерідко призводять до алергічних реакцій і побічних ефектів.


 

І чим частіше Ви використовуватимете косметику з лікувальними властивостями Кедем, тим здоровішою ставатиме Ваша шкіра. Крім того, осередки травмованої шкіри поступово відновлюватимуться, а ризик розвитку рецидивів значно зменшиться.

Якщо Ви бажаєте відновити здоровий колір обличчя і бачити свою шкіру сяючої, використовуйте косметику Кедем, що не має протипоказань і побічних ефектів.

 

А щоб задовольнити Ваші зростаючі потреби Кедем безперервно розробляє усе новіші продукти вищої якості.

 

<< Назад

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.