not tested animals

 Комплекс №3. Проблемная шкіра, в тому числі підліткова.

Комплекс №3.  Проблемна шкіра, в тому числі підліткова. 

Проблемная кожа

До його складу входять: Дезінфікуючий розчин для вечірнього вмивання для жирної і проблемної шкіри обличчя Цорі.  Має кровоспинну властивість, зменшує больові відчуття.  Дезінфікує і прискорює відновлення тканин.  Знімає роздратування, заспокоює шкіру. 

Повна вартість 2800 грн. 

Ціна зі знижкою 2300 грн. 

Економія при придбанні комплексу 500 грн.

Комплекс №3. Проблемная кожа, в том числе подростковая

Артикул: 3304032

Ціна: 2300,00 грн.

1 Сделать заказ

  • Концентроване масло для обробки прищів, вугрів, бородавок Альмоган.  Застосовується для точкового використання на окремих ділянках шкіри з наявністю вугрів, прищів, в тому числі підліткових і пов'язаних з передменструальним періодом.  Запобігає поширенню бактерій і розвиток грибків.  Усуває мозолі, папіломи, вірусні бородавки.  Особливо ефективен проти стафілококової бактерії, яка викликає нагноєння в області ран. 

    Ніжне концентроване масло Німіт для використання на великих ділянках шкіри з проблемами акне (прищі, вугрі і ін.).  Лікування гнійних запалень, фурункулів, запалень на сосках, які годуючих матерів.  Ефективно при запаленні зв'язок та м'язів.  Має протизапальну і антибактеріальну дію.  Зупиняє кровотечу.  Зміцнює імунну систему. 

    Збір трав для очищення організму Нікузіт.  Очищає організм від шлаків і токсинів.  Стимулює роботу печінки і нирок, збільшуючи дренаж токсинів з організму.  Сприяє очищенню печінки, нирок, жовчних і сечовивідних шляхів.  Нормалізує метаболізм, функціонування і моторику внутрішніх органів.  Покращує функцію тонкого і товстого кишечника, зміцнює імунну систему.  Виводить шлаки, токсини, радіонукліди.  Приємний смак.

     Виключно рослинні компоненти.  Ніякої хімії, всі інгредієнти, що входять до складу комплексу, отримані з рослин, вирощених на власній екологічно бездоганній плантації.  Деякі види рослин абсолютно унікальні і володіють неймовірною силою зцілення.  Вся продукція перевірена і схвалена дерматологами.

тоник купить

<< Назад

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.