not tested animals

 Nikuzit


Nikuzit Нікузіт

Ароматний чай для очищення організму

Очищення печінки, нирок, жовчних і сечовивідних шляхів. 

Очищення від отрут і шлаків.

ВЛАСТИВОСТІ

- Покращує метаболізм.

- Покращує функціональність

нирок.

- Покращує функцію тонкого та

 товстого кишківників.

- Виводить з організму шлаки та

 токсини.

- Сприяє схудненню.

Все життя організм людини мимоволі стикається з різними шкідливими речовинами, що негативно впливають не тільки на здоров'я, але і на самопочуття в цілому.  Токсини накопичуються і в підсумку приходять втома, млявість, порушення сну, хронічний головний біль і інші проблеми.  Якщо ви дбаєте про власне здоров'я, то одним з головних правил по догляду за своїм організмом має стати регулярне і правильне його очищення.


Nikuzit

Ціна 1060 грн.

Ціна: 25 пак. - 1060,00 грн.

Купить
1 Сделать заказ

* Купити 1 пакетик для проби

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРЕПАРАТ

Ароматный чай Никузит

Головне завдання - напоїти кожну клітинку водою і прибрати бруд з організму.  Усе.  Далі відбуваються дивні речі.  Організм очищається від шлаків і токсинів.  Запускається процес стимуляції роботи печінки і нирок, збільшується дренаж токсинів.  Чай Нікузіт сприяє очищенню печінки, нирок, жовчних і сечовивідних шляхів.  Нормалізує метаболізм, функціонування і моторику внутрішніх органів, завдяки чому ефективно застосовується для лікування цілого ряду захворювань (грибок, псоріаз, екзема, себорея, кандидоз, інфекції, ревматизм і ін.).  Покращує функцію тонкого і товстого кишечника, зміцнює імунну систему.  Виводить шлаки, токсини і радіонукліди.  Стимулює ріст волосся при застосуванні спільно з лосьйоном Гадаль. 

Складові компоненти мають дуже приємний смак.

очистка организма

Очищаючий чай Нікузіт складається з суміші лікарських трав, ретельно підібраних для стимуляції роботи печінки і нирок, збільшує дренаж токсинів з організму.  З великим успіхом застосовується чай для схуднення спільно з обраної вами дієтою.  Ефективна допомога при лікуванні алкоголізму і токсичних отруєнь.

Очищающий чай Никузит

Інгредієнти: Savory (Satureia Montana), Wheat (Triticum vulgare) grass, Nettle (Urtica dioica), Wild pansy (Viola tricolor), Citrus medica peel, Corn hair, Helichrysum italicum Sage, Clary sage, Mint, Green tea, Dandelion, Stevia.

Активні компоненти: Кропива, паростки Пшениці, шкірка Цитрону (Етрог), Шавлія мускатна, зелений чай.  корінь Кульбаби, Безсмертник, Кукурудзяні рильця, Анютіни Очки (Фіалка), М'ята. 

Застосування: Пакетик (1,5 гр.) Залити одним літром окропу і заварювати протягом 15-20 хвилин.  Пити можна в гарячому і охолодженому вигляді.

Дозування: Половина склянки в день протягом перших двох днів.  Один стакан в день протягом наступних двох днів, дві склянки в день протягом двох днів, три склянки в день протягом двох тижнів.  Можна відновити вживання після місячної перерви.  Вживання строго індивідуально. 

Людям, які схильні до високого кров'яного тиску - половина склянки в день.  Дітям до 13 років - половина склянки в день.  Дітям до 6 років не рекомендується. 

Коментарі: Напій може бути підготовлений заздалегідь, збережений і охолоджений і може вживатися протягом кількох днів.  Можна підсолодити медом або додати лимон за бажанням.  Добре застосовувати і інші засоби для посилення функції печінки і нирок.  Це можна робити спільно з очищаючим збором Нікузіт або по черзі - сік Пшениці, Моркви, Буряка, Петрушки, Артишоку.

тоник купить

<< Назад

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.