not tested animals

 Комплекс №6. Антигрибковий

Комплекс №6.  Антигрибковий

Противогрибковое масло

До його складу входять: Протигрибкове масло для нігтів Ципорі.  Призначено для обробки пошкоджених грибком нігтів.  Зупиняє розвиток грибка. Антибактеріальна дія, відмінно проникає крізь поверхню нігтя, м'яко і впевнено видаляє грибок, не впливаючи на структуру самого нігтя.  Ефективність одужання становить майже 95%. 

Повна вартість 2720 грн. 

Ціна зі знижкою 2000 Грн. 

Економія при придбанні комплексу 720 грн.

Комплекс №6. Антигрибковый

Артикул: 3304034

Ціна: 2000,00 грн.

1 Сделать заказ

  • Спрей - дезодорант для ніг Тахар з широким діапазоном дезинфікуючого дії (вбиває бактерії і грибки, захищає від дрібних паразитів).  Підходить для дезінфекції рук після роботи, після контактів з хворими людьми.  Може використовуватися для дезінфекції взуття в випадках грибків на ногах, знищує неприємний запах, освіжає повітря в приміщеннях.  Запобігає розвитку бактерій і грибків, має приємний аромат.  Знищує пилових кліщів, які викликають алергію. 

    Протигрибкова мазь Мазор.  Активна дія проти грибків, які розмножуються на вологих поверхнях шкіри (між пальцями, у роті, у піхві, на сосках, які годуючих груддю матерів, на сідницях немовлят і т.д.).  Можна застосовувати при проблемах псоріазу та атопічного дерматиту.  Знищує широкий діапазон грибків, стимулює регенерацію шкіри, допомагає при різних випадках екземи.  Добре проникає в глибокі шари шкіри, нейтралізує неприємний запах при підвищеній пітливості. 

  • Збір трав для очищення організму Нікузіт.  Очищає організм від шлаків і токсинів.  Стимулює роботу печінки і нирок, збільшуючи дренаж токсинів з організму.  Сприяє очищенню печінки, нирок, жовчних і сечовивідних шляхів.  Нормалізує метаболізм, функціонування і моторику внутрішніх органів.  Покращує функцію тонкого і товстого кишечника, зміцнює імунну систему.  Виводить шлаки, токсини, радіонукліди.  Приємний смак. 

    Виключно рослинні компоненти.  Ніякої хімії, всі інгредієнти, що входять до складу комплексу, отримані з рослин, вирощених на власній екологічно бездоганній плантації.  Деякі види рослин абсолютно унікальні і володіють неймовірною силою зцілення.  Вся продукція перевірена і схвалена дерматологами.

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.