not tested animals

 Sephorris

Sephorris Ципорі

Протигрибковий масло для нігтів Ципорі

Противогрибковое масло для ногтей Sephorris


Призначено для обробки пошкоджених грибком нігтів.  Зупиняє розвиток грибка, вбиває його зсередини. Сильним антибактеріальна дія, відмінно проникає крізь поверхню нігтя, м'яко і впевнено видаляє грибок, не впливаючи на структуру самого нігтя.  Не вимагає застосування антибіотиків і фізичного втручання.  Здоровий ніготь утворюється в міру його відростання.  Ефективність одужання становить майже 95%.


Sephorris

Ціна: 960 грн.

Ціна: 960,00 грн.

1 Сделать заказ

Інгредієнти: Undiluted essential oils of Thyme (special species), Oregano, Cinnamon Thyme (Thymus vulgaris) Extract, Origanum vulgare leaf Extract, Cinnamomum zeylanicum bark Extract, Satureia hortensis Extract, Clove (Eugenia caryophyllus) bud oil, Melaleuca alternifolia (Tea Tree)  leaf oil ?, Ylang ylang (Cananga odorata) oil, Rosemary (Rosmarinus officinalis) oil

Активні компоненти: Ефірна очищена олія високої концентрації Чебрецю (різновид - Чабреца), масла Орегано, Кориці, Гвоздики, Іланг-Іланга, Розмарину.

масло для обработки ногтей уход за ногтями ног борьба з грибком компоненты масла для ногтей Sephorris

Застосування: Перед застосуванням необхідно нанести навколо нігтя захисний шар вазеліну, щоб захистити шкіру від опіку.  Замість вазеліну можна скористатися протигрибковою маззю Мазор.  Потім нанести тонкий шар препарату на пошкоджений ніготь.  Процедуру проводити два рази на день - вранці і ввечері.  Один цикл -3 місяці.  Повторення циклу може бути необхідним при запущеній хвороби. 

Для знищення грибкової інфекції, що триває до трьох років, три - чотири місяці обробки можуть бути досить ефективними.  Одужання буде помітним при появі здорового, зростаючого нігтя.

Противогрибковое масло для ногтей Ципори в Киеве

При більш запущеному захворюванні термін лікування може збільшитися до 18 місяців і більше.  Не бійтеся зміни кольору нігтя від білого до сірого, коричневого або чорного - це ознака лікувальної дії препарату на грибок.  Для більш глибокого проникнення препарату всередину нігтів рекомендується добре їх розпарити перед процедурою.  У разі появи грибка на нігтях, а також на шкірі між пальцями, спочатку використовуйте протигрибкову мазь Мазор за тиждень до початку процедур (щоб досягти часткового загоєння шкіри). 

Для більш ефективного знищення грибка на ногах рекомендується застосування дезинфікуючого спрею Тахар і очищаючого збору трав Нікузіт.

Обмеження: Містить дуже сильні ефірні масла.  Уникайте прямого контакту зі слизовою оболонкою ока, чутливими ділянками шкіри або відкритими ранами! 

Не застосовувати для дітей віком до 10 років.  Якщо препарат викликає місцеве почервоніння шкіри, суміжній з грибком, і почервоніння зберігається протягом більш, ніж 5 хвилин, необхідно припинити використання. Якщо почервоніння не проходить, застосуйте будь-яку протизапальну мазь. 

10 мл Вам буде достатньо на 3 місяців використання.

тоник купить

<< Назад

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.