not tested animals

 Комплексные программы по уходу за кожей и телом

Уникальный антивозрастной комплекс по уходу за кожей лица

Комплекс №1. Унікальний антивіковий комплекс по догляду за шкірою обличчя

До його складу входять: Тонік для ранкового догляду за шкірою Бокер. Застосовується з метою оновлення і підвищення тонусу шкіри перед нанесенням макіяжу. Можна використовувати впродовж дня у разі відчуття втоми шкіри. Після сну допомагає відновити природний тонус м'язів обличчя. Забезпечує унікальне освіжаюче відчуття

Детальніше>>

Комплекс №2. Проблемная кожа лица

Комплекс №2. Проблемна шкіра обличчя

До його складу входять: Тонік для ранкового догляду за шкірою Бокер. Застосовується з метою оновлення і підвищення тонусу шкіри перед нанесенням макіяжу. Можна використати впродовж дня у разі відчуття втоми шкіри. Після сну допомагає відновити природний тонус м'язів обличчя. Забезпечує унікальне освіжаюче відчуття.

Детальніше>>

Комплекс №3. Проблемная кожа, в том числе подростковая

Комплекс №3. Проблемна шкіра, у тому числі підліткова

До його складу входять: Дезинфікуючий розчин для вечірнього умивання для жирної і проблемної шкіри обличчя Цорі. Має кровоспинну властивість, зменшує больові відчуття. Дезинфікує і прискорює відновлення тканин. Знімає роздратування, заспокоює шкіру.

Детальніше>>

Комплекс №4. Надежная защита от боли

Комплекс №4. Надійний захист від болю

 

До його складу входять:

Масажна олія при болях Іврі. Має широкий знеболювальний діапазон дії. Препарат особливо ефективний при ревматизмі, болях в м'язах, радикуліті, болях на великих поверхнях тіла - в спині, попереку, кінцівках. Зменшує біль, знімає напругу в м'язах, злегка розігріває поверхню тіла, посилює імунну систему.

Детальніше>>

Комплекс №5. Проблемы псориаза и дерматитов

Комплекс №5. Проблеми псоріазу і дерматитів

До його складу входять:

Композиція ароматичних олій Макабім, поновлююча тканини, судини і клітини шкіри. Масляна суміш, грунтована на виняткових властивостях Безсмертника, поновлююча кровоносні судини і тканини.

Детальніше>>

Комплекс №6. Антигрибковый

Комплекс №6. Антигрибковий

До його складу входять:

Протигрибкова олія для нігтів Ціпорі. Призначена для обробки пошкоджених грибком нігтів. Зупиняє розвиток грибка, вбиває його спори. Має сильну антибактеріальну дію, відмінно проникає крізь поверхню нігтя, м'яко і упевнено видаляє грибок, не впливаючи на структуру самого нігтя. Ефективність одужання складає майже 95%.

Детальніше>>

G Analytics
сайт изготовлен компанией веб дизайн
 
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.